projekt: http://www.atcsites.com

Strona główna  ::  Zdjęcia  ::  Multimedia  ::  Forum  ::  Kontakt

projekt: http://www.atcsites.com
projekt: http://www.atcsites.com

Strona Główna

Myśli nieuczesane

Zdjęcia

Multimedia

Ekipa

Księga intencji

Księga gości

Trasa

Widmo

Patronka grupy

Forum

Linki

Kontakt

O Pielgrzymceprojekt: http://www.atcsites.com

Ludzie tworzący BIAŁO-CZERWONĄ 2010

 

Biało-czerwona ekipa liczyła podczas tegorocznej pielgrzymki 47 osób.

Naszym przewodnikiem był ks. Tomasz Krzysztofiak. Dzięki Jego duchowemu kierownictwu mogliśmy spojrzeć w głąb siebie i dostrzec prawdziwy sens pielgrzymowania. Pomagał nam podczas tej drogi odnaleźć "perłę" naszego życia, zrozumieć co tak naprawdę ma znaczenie i do czego musimy dążyć. Można było na Niego liczyć w każdej sytuacji. Zawsze skupiony na swojej misji, ale uśmiechnięty i otwarty na bliźniego.

Dzielnie wspierał Go diakon Marcin Łojko- człowiek który może wszystko. Był On bardzo zaangażowany w przygotowanie pielgrzymki, od końca czerwca Marcin "knuł kolejne intrygi" jak sprawić, żeby nasza pielgrzymka była lepsza pod każdym względem. W trasie był kierowcą, kwatermistrzem, kucharzem, głosicielem Słowa. Istny tajfun energii.

Kolejnymi ważnymi ogniwami byli klerycy: Konrad Wysocki i Dawid Witkowski. Obaj głosili konferencje, prowadzili medytacje, byli dobrymi duchami grupy. Zawsze uśmiechnięci, chętni do rozmowy, otwarci. Kilka minut marszu w Ich towarzystwie wyciągało człowieka z największego pielgrzymkowego kryzysu. Trzeba jeszcze dodać, że Dawid był głównym odpowiedzialnym za muzyczną oprawę grupy, a Konrad poza bogatym życiem duchowym jest świetnym piłkarzem, co po raz kolejny udowodnił podczas meczu w Kościelnej Wsi.

Mimo, że pielgrzymi chodzą pieszo, to jednak bez wsparcia samochodu bagażowego i "awaryjnej osobówki" nie doszlibyśmy za daleko. Naszymi kierowcami byli siostra Ania i brat Michał.

"Kto śpiewa dwa razy się modli"- tak się mówi. W naszej grupie śpiewać próbowali różni ludzie, ale głównymi śpiewakami oprócz kl. Dawida byli: Patrycja, Paulina i Adam. Czymże byłoby jednak śpiewanie bez instrumentów? Nasi gitarzyści: Marcin, Mateusz, Marta i Kasia.

Nad bezpieczną drogą czuwali porządkowi: Błażej, Kamil, Łukasz, Kuba i Tomek.

Tempo grupy nadawali Brat Chorąży: Stanisław i jego przyboczna świta- siostry: Jola, Grażyna, Genowefa, Renata i Teresa.

Nagłośnieniem zajmował się nasz technik- Adrian.

Poza tym, w grupie szli angażując się we wszystko na chwałę Pana: Ola, Julia, Michał, Bartek, Natalia, Ewa, Patryk, Klaudia, Renata, Marysia, Rozalia, Hania, Michalina, Agnieszka, Ola, Marika, Karolina, Olga, Ania, Żaneta, Monika i Jarek.

 

Dziękuję Wam że jesteście!!!

 

 

© by Kamil Degórski&Patryk Karolak 2010 Wszelkie prawa zastrzeżone